Translate

יום שני, 19 באוגוסט 2013

אז מה לא בסדר??

אז מה לא בסדר עם "האחים" שהגיעו לפרימיירה התל אביבית של הסרט "רווח וכאב" בכיכובה של בר פאלי? והאם סוף סוף לאחר חיפושים רבים ומתישים נמצא האחד שהיה "אחי שיק"? ראו, קראו ולימדו:

אביב משה - אח שלי אין ספק שבכל הקשור לעולם הגסטרונומיה אתה יודע ליצור, להפתיע ולרגש, אך האם אתה יודע ליישם את הכישורים הללו גם בלבוש...? כנראה שלא.

אז מה לא בסדר?? לפי איך שאני רואה את הדברים יש פה שני עניינים שמוטב וניקח לתשומת ליבנו: 1. בחירת הצבעים. ורוד, חרדל, חום... שילוב הצבעים שבחרת לא מתאים או "מתכתב" אחד עם השני גם לא הולם אותך במיוחד (או את אף אחד אחר.. אולי רק למאקרונים...). 2. מזה "השלוכיות" הזו?? הצווארון של החולצה לא מסודר יפה, שרוולים לא מקופלים יפה והחולצה לא החליטה אם היא מעדיפה להיות בפנים או בחוץ...  (חגורה היתה יכולה מאוד לעזור לך פה אח שלי...) שלא לדבר על העובדה שמוטב היה לגהץ את החולצה והמכנס טרם הלבישה והיציאה מהבית. ומה לגבי קשירת שרוכים בנעליים? אח שלי אתה נראה כאילו חזרת מטיול במדבר עם החבר'ה ולא כאילו הגעת לפרימיירה של סרט הוליוודי.

צילום באדיבות רפי דלויה

מייקל לואיס - אח שלי הרבה זמן שלא נראתה במחוזותינו ואני מבין שהחיים בניו יורק מטיבים עימך. אבל אם אתה כבר מגיע לביקור מולדת מדוע לא יכולת להביא עימך מעט מה"שיק" והסטייל "הניו יורקרי"?

אז מה לא בסדר?? נו באמת?? אחי אם היו מזמינים אותך לפרימיירה נוצצת בארה"ב גם היית מגיע לבוש כך?! אני בספק. אז למה פה מותר להראות כמו תלמיד תיכון שחוזר מבית ספר?!  נתחיל בחולצה, אוקי "דנים" חזר לעניינים בעת האחרונה ועל כן הבחירה בחולצה, אבל עם כל הכבוד "לגופה" אח שלי, בארוע כזה מכובד מוטב היה לכפתר עוד שני כפתורים בחולצה כמו גם ראה הערה לעיל לקפל את השרוולים בצורה יפה ואסטתית. נכון זה לוקח עוד חמש דקות אבל שווה את המאמץ וההשקעה. כמו כן, אם כבר ב"לוק" "דנים" בחרת אז מוטב היה והיית הולך עליו עד הסוף... אם היית משלב גם מכנס ג'ינס ומחליף את הנעליים בזוג קצת יותר אלגנטי (ז'אמש או דמוי...) יכל היה להיות פה קטע מעניין... אבל "הסקייטר בוי" שהבאת אותה לא ממש מרגש ומעורר עניין ומראה קצת על "זריקות". אבל מה, תמיד כייף לראות אח שככה מחובר לאמא שלו... וזה לוקח כל בגד או שילוב...

צילום באדיבות רפי דלויה

אוהד אלון - בוגר העונה החמישית של "הישרדות"... אח שלי זה נראה כאילו חזרת ב"מונית ספיישל" היישר מהאי ולא כאילו הגעת לפרימיירה נוצצת ומכובדת...

אז מה לא בסדר?? אין מה לעשות... כנראה שמתחילים בארץ טרנד של "שלוכיות" עם כל "הלוקים" שראינו עד כה... אח שלי חבל... כי אם מסתכלים רק על פלג גוף תחתון זה נראה שיכל היה להיות פוטנציאל... בחירה במכנס אדום, נעליים בלי גרביים, מאוד קייצי, מאוד "שיקי" אבל אז מרימים מבטינו ונתקלים לצערנו בחולצה הזו שנראית כאילו הגיעה איתך הישר מהאי. לא די בכך שהיא גדולה עליך במידה או שניים (אוקי... ידוע שמרזים שם "בהשרדות"), לא מספיק עיטורי הצווארון הנוראיים שיש לה, או שהיא פשוט זרוקה עליך בלי שום צורה או סטייל... אח שלי אפילו לא טרחת לכבס ולגהץ אותה טרם היציאה מהבית!! ואני אפילו מזהה עליה כתמים וזה באמת שבל יעבור...  כמו כן, אם כבר בקרת נזקים אז מוטב היה לכפתר שני כפתורים נוספים (שוב אתה כבר לא על האי יקירי) וגם כאן לקחת עוד מספר דקות ולהשקיע בקיפול השרוולים וכמובן להכניס את החולצה אל תוך המכנס ולשלב בהופעה חגורה. כל זאת בתוספת איזשהי תסרוקת שאינה ה"יהושע הפרוע" שבחרת להציג לפנינו, יכלה לחלוטין לשדרג את ההופעה "המסמורטטת". צר לי אח שלי אבל שום פריט לא משתלב עם השני כאן וגם לא נראה מספיק טוב בפני עצמו. בטר לאק נקסט טיים.

צילום באדיבות אמיר מאירי

עידן רול - היופי שבחיים... הנה בדיוק כשחדלנו מלהאמין ולא העלינו על דעתנו שתבוא הגאולה על "השלוכיידה" שהתהלכה לה על השטיח האדום, היא הגיעה בדמותו של עידן רול. אח שלי ברכותיי! אחי שיק כמוך לא ראינו הרבה זמן במדינתו. תודה רבה.

אז מה בסדר?? הכל!! בשונה מהאחים האחרים הינה לנו דוגמה לאח שהשקיע מחשבה, מאמץ ועניין לפני שיצא את פתח ביתו והכל משתקף חזרה ב"לוק" שיצר.

מלמעלה למטה: שיער מושקע, מוקפד ומסודר (שאפו!); חולצה לבנה - אחי קלאס - מכופתרת במידה הנכונה (לא פתוחה מידי!) מגוהצת, צווארון מסודר בצורה נאה, מקופלת היטב, בתוך המכנס ובמידה הנכונה עבור האדם הלובש אותה (שאפו!); חגורה דקה שמוסיפה לנו סטייל ואלגנטיות "ללוק" (שאפו!); מכנס בגוון מעניין מגוהץ ובמידה הנכונה (שאפו!); בחירה בנעליים מגניבות שמוסיפות אדג' ומצעירות את ה"לוק" המוקפד יחד עם הבחירה בויתור הגרביים (שאפו!). הכל יחד יצר מראה אלגנטי, צעיר, חתיך ולא מתאמץ מידי. מושלם וללמד בבית ספר. כמו שאני אומר אחי שיק! 

צילום באדיבות רפי דלויה

ולקינוח....

צילום באדיבות רפי דלויה