Translate

יום שני, 22 ביולי 2013

אז מה לא בסדר??

אז מה לא בסדר עם "האחים" שפקדו את השקת העונה השניה של הסדרה "ניו יורק"? האם סוף סוף נמצא האחד שהיה "אחי שיק"? ראו, קראו ולימדו:

שלומי שבן  - אחי המוסיקאי המחונן... בשנים האחרונות מאז יובל שרף דבק בך גם מוניטין של מתלבש מחונן, ואני שואל איפה...?

אז מה לא בסדר?? אחי לפעמים עדיף להביא אותה בהופעה נוראית מאשר הופעה כה משמימה כפי שהצגת לראווה. הופעה נוראית לפחות תהיי מעניינת ותגרום לנו הסתכל. מה יש לנו כאן... שחור, שחור, שחור... נכון בחרת צבע קלאסי שתמיד יראה טוב. אבל שוב... מ ש ע מ ם. שום דבר לא מושך את העין, מעורר השראה או סתם נעים למבט. מזל שאתה מצויד בבת זוג מצודדת, דבר אחד נכון עשית. יכולת לפחות לכפתר את החולצה עד הצווארון, להצטייד בשעון או צמידים כאלו או אחרים, משקפיים... הדברים הקטנים שעוד איכשהו היו מצילים אותך ואותנו.

צילום באדיבות: רפי דלויה

עידו ברטל - אח שלי ראיתי אותך בכמה הצגות ואתה שחקן בנשמה שבהחלט יודע לתת הופעה. אם זאת בתחום ההלבשה יש הרבה עוד מה ללמוד בנוגע ל"לתת הופעה". כאשר ציינו לעיל כי לעיתים עדיפה הופעה נוראית על משמימה לא לילד הזה פיללנו... לא נעים להגיד אך מוטב כי גם זוגתך היפה תפנים דבר או שניים... 

אז מה לא בסדר?? יש לנו פה מקרה קלאסי של פריט אחד שהורס הופעה שלמה. אהבתי את הנעליים המיושנות (לא יודע אם זה בכוונה או שפשוט תום לב, אבל ניתן לאחינו להנות מהספק...). המכנס סתמי בבד ובגיזרה וגם לא יושב באופן מושלם אבל בסדר... הצרות האמיתיות שלנו מתחילות בחולצה. אחי? באמת? אין מגהץ בבית?? לבוא לארוע השקה של סדרה בכיכובך עם חולצה מקומטת לגמרי שנראית כמו סמרטוט ריצפה? קורטוב של "קריספ" או "שיק" אין בה. אנא גש לקרוא את הפוסט הבא. דבר נוסף שעליך לזכור אח יקר כי חולצה פתוחה מידי לא מתאימה לארוע השקה מכובד. מוטב היה לו היית סוגר כפתור נוסף, כמו גם טוחב את החולצה אל תוך המכנס. אני מבין שאולי אתה לא "מתחבר" לחולצות מכופתרות ויודע כיצד משמרים אותם ובחרת ללבוש אחת רק מהסיבה שחולצות מכופתרות הן רשמיות. להבא הייתי ממליץ לך ללבוש חולצת "וי" (כי אנחנו מבינים שאתה זקוק לאיורור) בשילוב וסט או ג'קט. אנא ממך כי יש פה הרבה פוטנציאל.

צילום באדיבות: רפי דלויה

זוהר ליבה - דבר לא יכל להכין אותנו ל"לוק" הבא. זוהר אחי היקר מדוע אינך זוהר? מדוגמן "על חלל" בעבר ציפינו לכל כך הרבה יותר.

אז מה לא בסדר?? לא עובד לי. אולי כי יודעים שהאח היקר למטה מסוגל להרבה יותר. שילוב של שחור ולבן כאמור הוא קלאסי אבל משום מה פה הוא נראה מרופט. אולי זה בגלל החולצה עם הפס השחור המעוטר שמצעצע אותה. מעבר לכך שהבד לא נראה איכותי במיוחד ושוב חוזר פה המוטיב של חולצה מקומטת (נא להפנים חולצה מכופתרת בייחוד לבנה, אל לה להיות מקומטת כלל). ומה נסגר עם הגיזרה של המכנס? לא היה אפשר לבחור פריט מחמיא יותר? בכלל הלוק הזה שבחרת משעמם ומזקין וכלל אינו אלגנטי כפי שכנאה כוון. בקלות אפשר היה לייצר חלופה טובה יותר.

צילום באדיבות: רפי דלויה


אושרי כהן - חברים מסתמן לנו כאן "קו" של אחים שהחליטו לשעמעם אותנו עד מוות. והנה אושרי כהן מציג עוד "לוק" צפוי ומשמים. 

אז מה לא בסדר?? הפתעה עוד פעם שחור... כאילו שלא נבראו צבעים נוספים בעולם. אז מה יש לנו כאן? מבחינת הופעה יש פה שיפור ניכר ביחס לשלושת האחים האחרונים. אם נתעלם לרגע מכל השחור הזה נותר רק לומר לאחינו היקר כי הוא ביצע טעות קטנה אך משמעותית שעלתה לו בכל ההופעה. אושרי היקר, אנא דע כי מותר פריט עור אחד ויחיד בכל הופעה! גם עניבה וגם מכנס מעור?! זה כבר לארועים מסוג אחר אם אתה מבין אותי... מזמין אותך לקרוא את הפוסט הבא בעניין. חבל אחי היית קרוב. אולי פעם הבא.

צילום באדיבות: רפי דלויה

איתי תורג'מן - אחי עם כל השבחים להם אתה זוכה בשנים האחרנות על הופעתך ציפיתי מאוד לראותך ואולי ללמוד דבר או שניים. האם זה קרה...? האם יהיה זה ה"אחי שיק" לו ציפנו?

אז מה לא בסדר?? אז לפני שנגיע לדון אותך אני חייב לציין כי חברתך היקרה אומנם נראית לבושה בטוב טעם אך גם נראית "לבושה". כלומר כאילו הולבשה בעל כורחה ואינה נראית נינוחה או טבעית במחלפותיה. במקרים כאלו לא משנה מה תלבש וכמה טוב תלבש אותו, דבר לא יעזור. צריך משהו באישיות בכדאי לשאת וללבוש את הבגד. עליו "להשלים" אותך ולא "לכלוא" אותך. ולגביך אח יקר, שאפו מתרשם נורא. אומנם זה לא הסגנון של עבדכם הנאמן, אבל שיער מסודר היטב, יש פה לוק כללי שהייתי אומר שואב רוחו מגל הפאנק ששוטף אותנו וזה נחמד לראות את סלבריטאי ארצנו "מתכתבים" עם הנעשה בעולם. אהבתי שכל פריט "מחזיק" בפני עצמו וגם משתלב יחדיו עם ה"קו" המחבר של הפאנק. נעליים משופשפות, ג'ינס משופשף חולצה עם בדיוק מספר קרעים מדויק כדי שלא יגרום לה להראות מצועצעת או מג'וייפת. אבל יש פה שתי בעיות מבחינתי: המשקפיים, שכידוע אפילו איתי תורג'מן לא יכול ללבוש משקפיים במקום סגור. ונכון מדובר במשקף של "ברטון פררה" ואח שלכם מת מקנאה, אבל עדין... משקפי שמש במקום סגור תמיד ישדרו פוזה וחוסר אותנטיות. נוסף לכך קשה לי עם "מעיל הדייגים" הזה... אח שלי, אני כן מברך על התעוזה ועל קיומו, שכן מתאים הוא בצבעו ומשלים עוד פן להופעה, אבל משהו בו גם כן נראה לא טבעי ומידי מעושה (קצת כמו ההופעה בכללותה). פשוט זה נראה ששניכם יצאתם כרגע מחדר הלבשה. "שואו" מידי. אני לא מצליח לזהות "אתכם" בתוך כל המחלפות והטרנדים. חבל, זה היה כמעט. 

צילום באדיבות: רפי דלויה


אומנם היינו מאוד קרובים הפעם, אך טרם נמצא ה"אחי שיק". נצפה לבואו אולי בפעם הבאה...