Translate

יום רביעי, 3 ביולי 2013

אז מה לא בסדר??

אז מה לא בסדר עם האחים שבאו לפתיחה של תערוכת החלל בשיתוף עם נאס"א: "Space-Mania", אשר התקיימה בהאנגר 11? והאם נמצא האחד שהיה "אחי שיק"? ראו, קראו ולימדו:

גיא זוארץ - אין ספק שמדובר באדם מוכשר ורב תחומי, שורד אמיתי: יוצר, מנחה, שחקן, זמר, רקדן, אבא, נשוי ליעל בר זוהר... גיא לצערנו הרב בלבוש טרם הספקת להתמקצע. ואת ארוע הפתיחה המדובר לא שרדת...

אז מה לא בסדר??  - גיא אחי היקר, אנא זכור הגעת לפתיחה של גלריה ולא למופע "קיץ על החוף" בהנחיית עודד מנשה. על כן היינו מצפים כי תכבד את הארוע התרבותי ותגיע אליו בהתאם. ג'ינס בהיר קרוע והוויאנס זה ממש לא לעניין ולא במקום בכלל (בהזדמנות זו אני קורא לכם אחי היקרים די עם הג'ינסים הקרועים והכפכפים! לפחות תעבורו לצ'ינו'ס). ומילא אם היית מפצה על כך בחולצה מכובדת או מעניינת, אבל לא דאגת לעשות זאת. בנוסף אני מבין שאת הפוסט על לבישת משקפי שמש במקום חשוך פספסת... בגדול זה נראה כאילו הלכת לים אבל התבלבלת בשעות ובמקום להגיע בבוקר הגעת בערב.  

צילום: שוקה  כהן, יחצנים, מערכת וואלה!

אורי בנאי - אם סברנו שאחינו גיא זוארץ התרשל בהופעתו ובכיבוד הארוע, אז בנוגע למר בנאי באמת שאין מילים. היכן הם ימי הזוהר שלו כאיגי הסטייליסט מ"פלורנטין"? האם לא הפנמנו דבר מהתפקיד??

אז מה לא בסדר?? ה כ ל. אבל באמת הכל. הלוק הזה לא מתאים לדבר מלבד קניות במכולת, בטח שלא לארוע תרבותי ומכובד כמו פתיחה של תערוכה. סנדלים נטולי כל "שיק" או יוקרה (וחבל כי יש מבחר נאה מאוד שיכל למצוא), מכנסי ברמודה  מרופטות ומאובקות (וחבל כי יש מבחר נאה מאוד שיכל למצוא), חולצת פיג'מה בלי שום הווי (וחבל כי...), נחסוך את דברנו על משקפי הראייה בשלב זה למרות שלא מומלץ לצאת איתם מהבית. דרוש "רמונט" במיידי. וחבל אחי כי יש לא מעט פוטנציאל. אני רק חושב עליך בחליפה של טום בראון ויורדת לי דמעה.


צילום: שוקה  כהן, יחצנים, מערכת וואלה!

פבלו רוזנברג - אח שלי איפה "השיק" הארגנטינאי, המאהב הלטיני, זה שכל הבנות לא יכולות לעמוד בפניו??

אז מה לא בסדר?? האמת שבגדול בסדר (וזאת כמובן רק ביחס לסטנדרטים הנמוכים שהציבו קודמיו). אחינו הביא לנו אותה בלוק אה-לה "רוק-שיק": "אחלה" צבע של חולצה, שרשרת, תיק, מכנס ונעליים. הכל באמת "אחלה". אבל תזכרו ש"אחלה" זה גם לא "טוב". הופעה על גבול המשעממת-מרושלת. אפשר היה יותר. נגיד להחליף בחולצה מכופתרת לבנה עם צווארון מעניין, טי-שירט עם הדפס מעניין שימשיך את קו "הרוק-שיק"...


צילום: שוקה  כהן, יחצנים, מערכת וואלה!

שמעון גרשון - אח שלי שלפני כמה שנים היה אמור להיות המהדורה העברית של דיוויד בקהאם... לצערנו יש עוד הרבה מאוד מה ללמוד עד שיגיע "לבעוט" כמו בקהאם... איפה אישתך שיודעת כל כך טוב לדאוג לעצמה??

אז מה לא בסדר?? בגדול אם נסתכל מהנעליים עד המותן, אז אני מעביר (אל אף ההסתייגות שיש לי מהנעליים). אבל מהמותן הלאה אנחנו בבעיה... שמעון אחי היקר, זוכר את הפוסט שלנו על חולצות פולו? אז זו בדיוק דוגמה לכך שציינו שלאחר מספר לבישות החולצה מאבדת מ"הקריספיות" שלה והופכת לסמרטוט מגבת. תחושב כמה יפה יכולת להראות עם חולצה מכופרת אלגנטית בצבע לבן או כחול בהיר (שיתאים לצבע העיניים)? ועוד בצירוף וסט פתוח? ותחשוב כמה שיק יכל להוסיף שעון מכובד?  חבל. אני מרגיש פספוס איתך.


צילום: שוקה  כהן, יחצנים, מערכת וואלה!

לצערנו לא נמצא "האחי שיק" בארוע, אולי בפעם הבאה... שתפו מה חשבתם אתם.