Translate

יום ראשון, 23 ביוני 2013

אחי לוהט! (או: על בגדי הים של הקיץ הקרוב, איך נדע לבחור את הנכון)

קיץ. ללא כל עוררין אני בחור של חורף: מעילים, צעיפים, סריגים, מגפיים. לייק. מה לעשות, כמה כבר אפשר לגוון בקיץ הישראלי כשיש פה סוג של תלבושת אחידה בלתי פורמלית של כפכפים + טי-שירט/גופיה + ברמודה. לצערנו בשל האקלים של הקיץ גם כל ואריאציה אחרת תגרום לנו להזיע את נשמתנו. אבל אם נשים את זה בצד היתרון הבלתי מבוטל של הקיץ הינו שהוא מביא עמו את הים ואיתו את ההזדמנות לתקן את שיזוף "האיכרים" שלנו. אבל הים גם טומן בחובו אתגרים עבור חלקנו. יעלוזו כמובן כל "חתיכי החדר כושר" שעבדו קשה, יהיה להם קל בים והם כמובן לא יפספו כל הזדמנות לפשוט מחלפות. אבל אם אתם כמוני, מרשים לעצמכם לפספס אימון פה ושם הים יכול להיות גם אויב. לשמחתנו ולמזלנו יש היצע רב של בגדי ים אשר עשויים לעזור לנו לטשטש את ההברזות מהמכון כושר. בסופו של דבר מה שיסייע בבחירת בגד ים לקיץ הקרוב מסתכם בשני הפרמטרים הבאים: עד כמה חשוב לך להיות מעודכן בכל הטרנדים ועד כמה התמדת ועבדת קשה בחד"כ. קיבצנו לפניכם כמה אופציות בפינה לשיפוטכם:

אח שדואג לא לפספס אף יום אימון או פגישה של "לייזר" יוכל להרשות לעצמו את בגד ים הטנגה של המעצב האמריקאי דן וורד. וורד ידוע בבגדי הים הסקסיים והאלגנטיים שהוא מעצב:

Image via Danward.com

מחיר: 70 אירו

לאח שעבד קשה והתמיד בחד"כ אבל סובל מתסביך של רגליים דקות (ופגשתי לא מעט כאלו...) יוכל להיעזר באחד מדגמי בגד הים של אורלבר בראון, אשר בשל אורכו יסייע בטשטוש ובשל גיזרת הסלים שהוא מציע עדין ישמור על מראה סקסי:


Image via GQ

מחיר: 133 אירו


בלי קשר תמיד מומלץ להצטייד בבגד ים של אורלבר בראון, שפחות או יותר עשה לבגדי הים את מה שלואי ויטון עשה לתיקים (כלומר הפך פריט סטנדרטי לאקסקלוסי...). שכן אנחנו אף פעם לא יודעים מתי נקבל את אותה הזמנה מיוחלת לחופשה בריביירה הצרפתית. וקולקציית הקפסולה של בראון עם מגזין Paris Review לכבוד הקיץ הקרוב אשר כוללת הדפסים מתוך גיליונות שונים של המגזין  מספקת הזדמנות מצויינת:


 Image via Orlebar Brown


מחיר: 345 דולר (כבר ציינו שמדובר בלואי ויטון של בגדי הים).


לאותם אחים חטובים שעדין רוצים להראות סקסיים אבל לשלם פחות H&M מציעה גרסה פחות יקרה (...) של בגד ים מכנס בגיזרת "סלים" או צמודה (שקיבל את הכינוי "ג'יימס בונד" לאחר שדניאל קרייג לבש דגם כזה באחד מסרטי המותג):

Image via H&M

Image via H&M

מחיר: כ100 ש"ח

מי שזקוק מהבגד ים לאשליות אופטיות יכול להיעזר בבגד ים הבא מבית הוגו בוס. הקווים הצדדיים לא רק נותנים מראה "רטרו" אלא גם יוצרים מראה צר וארוך יותר:


Image via GQ

מחיר: 79$

משום מה נראה לי שלא מעט תל אביבים ו"חתיכי חדר כושר" היו שמחים להראות בבגד ים הזה של ורסצ'ה מתוך קולקציית הגלדיאטורים של המותג לאביב/קיץ 2013:


Image via Versace

מי שלא הקפיד על כושר תזונה וכל השיט הזה לפחות יוכל להתנחם בבגד הים המאלף הזה של פול סמית, אשר גם בזכות קו מותן גבוה יחסית וגיזרה ארוכה שאינה סלים, תסייע להסוות כרס קטנה ורגליים שמנות ולו גם בזכות ההדפס הגיאומטרי. אני חושב שאני אאמץ אותו כברמודה בלי קשר לים:


Image via MR. Porter

מחיר: 108 אירו

מי שרוצה להיות פאשניסט, לבלוט ולמשוך תשומת לב יוכל להיעזר בבגד ים הבא מבית "קנזו". לגמרי משתלב עם חסקה:

Image via Ssense
מחיר: 182 דולר בסייל.


חובבי האומנות הבוהמיים יוכלו להשתמש בחליפת בגד הים הזו מבית קריסטופר קיין (מושלם כבגד לריזורט). בסיום הקיץ האוטפיט הזה בכייף יכול להיתלות על הקיר:

Image via Hyperbeast

מחיר: 180 פאונד

לתיירים השונים המקפידים להגיע מצרפת ולאלו הרוצים להראות איטלקיים ולהתבשם בקצת ניחוח "סינימה פארדיסו" שיק, מומלץ להצטייד בגדי הים תוצרת דולצ'ה גאבנה:


Image via Dolce & Gabbaba

אח שמחפש להישאר מעודכן וטרנדי גם בים במחיר שווא נפש לכולם וגם לקנות "כחול לבן" יכול להיעזר בבגד ים מקולקציית הנאון של "קסטרו":

Image via Castro

מחיר: 79 ש"ח (בסייל). 

אחי חשוב תבלו ואל תשכחו להימרח שלחו תמונות סלולריות ואחי שיק מבטיח לעלות את המצטיינים והמטיבים.